הבלוג של דומינה סקס

AddThis Feed Button

עוד ארוטיקה

מאת : הנהלת האתר | נכתב בתאריך : 28-6-2012 | מספר תגובות : ( 1 ) | מספר צפיות : ( 5399 )

עוד ארוטיקה

תמונות יפות ומגרות של עירום אומנותי וארוטי

מגרות''להמשך הכתבה ...
תגים :מגרות , ארוטיקה , עירום , ארוטי , יפות | בקטגוריה : סיפורי גולשים

ההתערבות

מאת : הנהלת האתר | נכתב בתאריך : 7-12-2011 | מספר תגובות : ( 0 ) | מספר צפיות : ( 8376 )

סיפור סקס:ההתערבות

התערבות :שמי יוסי. אני בן 35 ואני יוצא עם איריס כבר כמעט שנתיים. היא בת 29. שנינו אובססיביים בכל מה שקשור לספורט. איריס היתה בנבחרת ביהס בכדור עף, וגם אני הייתי בנבחרת כדורסל בביהס. בקיצור, אפשר בהחלט לומר ששנינו בכושר טוב וגם נהנים לעסוק בספורט. לפני כמה לילות, צפינו במשחק כדורסל בטלוויזיה, ולא היינו בעד אותה קבוצה שתנצח. במקום להתווכח איתי מי ינצח, אולי נעשה התערבות? שאלתי.אתה יודע מה, בסדר. ענתה בהתלהבות.
להמשך הכתבה ...
תגים :דילדו , כוס , תחת , לגמור , התערבות , זין | בקטגוריה : סיפורי גולשים

אישתי העצבנית

מאת : הנהלת האתר | נכתב בתאריך : 15-6-2011 | מספר תגובות : ( 0 ) | מספר צפיות : ( 9298 )

אישתי העצבנית

אשתי ואני תמיד חשבנו שיש לנו יחסים טובים. נכון שלא היו לנו יותר מידי הרפתקאות אבל היינו די מסופקים מהחיים שלנו. אפשר להגיד שחיי המין שלנו היו סדירים למדיי, אבל היה לנו בית יפה בשכונה טובה, לשנינו משרה טובה ומשכורת הולמת, אז מה עוד אפשר היה לבקש?לעיתים, בערך פעם בשבועיים, היתה נוחתת עלי הרגשה שאני בעצם רוצה יותר מהחיים שלי, ואפילו פינטזתי איך אני מזיין את המזכירה שלי. אני לא נראה מי יודע מה, אפשר להגיד שאני אפילו שמנמן. במיוחד בימים שהיא היתה באה לעבודה לבושה בבגדים הדוקים וחצי שקופים. היא ככ גירתה אותי שהיו כמה פעמים שהלכתי לשירותים כדי לאונן. היה בנינו ככ הרבה מתח, לפחות מבחינתי. האמת היא שכמעט התפתיתי ליזום איזה רומן עם המזכירה, אבל ברגע האחרון עצרתי את עצמי.
להמשך הכתבה ...
תגים :רטוב , לאונן , יחסים , זין , ביצים , מזדיינים , סקס | בקטגוריה : סיפורי גולשים

אורגיה מטורפת-הגשמת פנטזיה

מאת : הנהלת האתר | נכתב בתאריך : 25-5-2011 | מספר תגובות : ( 1 ) | מספר צפיות : ( 6430 )

אורגייה מטורפת-הגשמת פנטזיה

אני דרומית, גבוהה, שיער שטני, מלאה, שדיים גדולים, גוף חלק, סקסית והכי חשוב מאוד אוהבת סקס.הכרתי את ערן באתר הכרויות כלשהו ............חתיך אמיתי. התחלנו לשוחח על כל מיני נושאים ואז הגיע נושא הסקס. "מה הפנטזיה שלך?" – שאל ערן "2 גברים" – עניתי "את לא יודעת מה את מפסידה" .... זה מה שערן אמר לי..... "מאיפה אתה יודע מה היא מרגישה?" – שאלתי אותו...... "אני מסתכל על הפנים שלה ורואה שהיא נהנת ושומע אותה גונחת"..... "אבל אין לי אומץ" – אמרתי לו......
להמשך הכתבה ...
תגים :אורגיה , זין , פנטזיה , למצוץ , ללקק , פטמות , רטוב | בקטגוריה : סיפורי גולשים

סיפור ארוטי - הידידה שלא ידעתי

מאת : הנהלת האתר | נכתב בתאריך : 1-12-2010 | מספר תגובות : ( 0 ) | מספר צפיות : ( 5940 )

סיפור ארוטי - הידידה שלא ידעתי

הו סיפור שיושב לי קצת על הלב כבר תקופה, חלקו הראשון אמיתי אך חלקו האחרון מדימיוני. אציין שאף על פי שהפנטזיה עוד לא קרתה, אני חושב שיש לי את הרצון והצורך לממשה. גם אם ידידתי תקרא את הסיפור, בליבי ישנה ההרגשה שהיא תשמח אם זה יתממש במהרה. הכרתי את הידידה בצורה הוירטואלית בזמן הלימודים באוניברסיטה, היא היתה פעילה חברתית ומוכרת בקמפוס. היו לה עיסוקים, אשת קרירה אמיתית. אך לתחום הרומנטי היה לה פחות זמן, ופחות הצלחה. ההכרות היתה בזכות יוזמה שלי לאתר סטונדטיאלי, הכרנו שם בהתכתבות, החלפנו תמונות ואף רצינו להפגש אך לא יצא. עם הזמן דברים המשיכו, הכרנו יותר ונפתחתנו אחד אל השני. התמונות שהחלפנו גם כן הפכו ליותר אינטימיות וכך היא הכירה אותי לטוב ולרע. לא היה פרט שלא החסירה על עצמה, וכמובן שגם עלי הכירה במלואה. את האני האמיתי, את ההסטוריה שלי והמעשים, היא היחידה אולי שידע בקמפוס הרחב גדוש החברים. הקשר המשיך גם לאחר שנים, שדרכנו נפרדו מהלימודים והערים בהם גרנו. אך עדיין נשמר החיבור הזה שביננו. חלק נרחב מהחיבור היה גם מיני, אף על פי שלא יצא לנו להפגש. היא תמכה בי ואני בה בשיחות הטלפון, תמיד הקשיבה וכך אהבה לדבר על עצמה וחבריה. אני פרסתי בפניה דברים אישיים שלי מהקרירה והדחפים אותם אני מספק. אותה זה סיקרן בתור אישה מבית מסורתי אשר אינה רגילה לאורח חיים כמו שלי, שהוא סיפור בפני עצמו.
להמשך הכתבה ...
תגים :סיפורי גולשים , סקס , סיפור אירוטי , גולשים | בקטגוריה : סיפורי גולשים

החוויה ההודית שלי

מאת : הנהלת האתר | נכתב בתאריך : 17-6-2010 | מספר תגובות : ( 4 ) | מספר צפיות : ( 9116 )

החוויה ההודית שלי


היי שמי ש אני בן 29 והסיפור שאני מספר קרה בטיול שלי להודו אחרי חודשיים של טיול בתת היבשת ההודית החלטתי לעשות הפסקה מכל הבלגאן ולקפוץ לאיי אנדמן שהם גם חלק מהודו אבל זה כל כך לא באחד הימים השכרתי אופניים ונסעתי לטייל לבדי באי בדרך ירדתי מהכביש לכיוון אחד החופים המבודדים שצמחיה סבוכה מפרידה בין החוף לכביש ידעתי שכאן אף אחד לא יכול לראות אותי ואני לגמרי לבד תליתי את התיק צד שלי על אחד העצים הורדתי את החולצה ולמרות שלבשתי בגד ים הורדתי אותו גם ונכנסתי לים עירום כביום היוולדי שחתי קצת וכל הסיטואציה גרמה לי לגירוי רב והזין שלי עמד במשך כל הזמן שהייתי במים יצאתי מהמים ונשכבתי על הגב על החוף כשהזין שלי עדיין עומד לו בין רגליי
להמשך הכתבה ...
תגים :סיפורי גולשים , סיפורי סקס , סיפור אירוטי , | בקטגוריה : סיפורי גולשים

סיפור בין גברים...

מאת : הנהלת האתר | נכתב בתאריך : 14-3-2010 | מספר תגובות : ( 3 ) | מספר צפיות : ( 6705 )

סיפור בין גברים...


הכל התחיל לפני כמה שנים אז הייתי ילד בכיתה ח' בשיא ההורמונים ובשיא הבדיקות של המיניות. אביעד היה אז נחשב לחתיך ההורס של השכונה. כמו כל ילדים דאגנו להשוות למי יש יותר גדול. פעם אחת ביקשתי ממנו שיראה לי והוא הראה לי ואני לא התאפקתי ונגעתי לו. הוא מואד לא אהב את זה וישר צעק בכל הכיתה יואב הוא הומו... אני שהייתי ביישן ישר התכנסתי בתוך עצמי ונתתי לגל הסערה לעבור... מאז היו לי קטעים עם שני בחורים אבל זה לא הסיפור. לאחרונה עברתי להתגורר יחד עם אישתי וילדתי בשכונה חדשה להפתעתי כשטיילתי בפארק עם העגלה שמעתי אותו פתאום קורא לי. שנים אחרי שלא ראיתי אותו הוא זיהה אותי וקרא לי. גם לו יש כבר ילדה בערך באותו גיל אז הסתובבנו ביחד ודיברנו. הוא סיפר לי שהוא עושה קצת כושר רץ ומתאמן קצת בבית אני סיפרתי לו שאני גם ואז הוא הציע לי להצטרף אליו וככה לא יהיה משעמם. הצטרפתי אליו לריצות לאחר כחודש של ריצה משותפת הוא שאל אותי אם אני רוצה לעלות אליו ולעשות קצת משקולות ע"מ לבצע פעילות כוח כמובן שהסכמתי.
להמשך הכתבה ...
תגים :סקס , גייז , סקס עם גבר , הומואים , סיפור סקס | בקטגוריה : סיפורי גולשים

מתנת יום הולדת לאישתי – פנטזיה – חלק 2

מאת : הנהלת האתר | נכתב בתאריך : 25-2-2010 | מספר תגובות : ( 0 ) | מספר צפיות : ( 6607 )

מתנת יום הולדת לאישתי – פנטזיה – חלק 2


עדי ואנה שכבו מכורבלות אחת בשניה ונחו, לאחר מספק דקות של מנוחה ורגיעה מהשיאים החדשים להן הן הגיעו הן התחילו שוב ללטף, למזמז אחת את השניה ולדבר. עדי – "זו פעם ראשונה מאז התחתנתי שאני עושה אהבה עם מישהו אחר מלבד בעלי" "נהניתי מאוד אבל יש לי גם רגשות השמה על שאני בוגדת בבעלי" אנה – " גם אני נהניתי מאוד וזו הפעם הראשונה שאני מתחילה עם לקוחה או לקוח שלי ואני עובדת במקצוע כבר מעל 5 שנים, אף פעם זה לא קרה לי" עדי – אף פעם לא ראיתי אישה כמוך, אני גם אף פעם לא שכבתי עם אישה אבל את היא שילוב של כל העולמות, את פשוט דוגמנית סקסית ויפיפייה" עדי ואנה התחילו בנשיקה צרפתית להוטת, לשון מחבקת את הלשון של רעותה ומיצים עוברים מפה לפה. כך במשך כחמש דקות הם פשוט שכבו והתנשקו עד שהפסיקו כדי לנשום קצת אוויר. הכלי של אנה התחיל להתעורר והתחיל לעמוד שוב. אנה סובבה עד עדי והשכיבה אותה על הבטן פישקה את רגליה של עדי ואחלה ללקק לעדי את החריץ האחורי כאשר הידיים שלה תופסות את הטוסיק ומפרידות אותו כדי לאפשר לה גישה נוחה יותר. אנה ליקקה מלמעלה למטה ככול שהיה לה גישה לכיוון הכוס שלה וחזרה ואז היא החלה להחדיר את לשונה לחריץ התחת הצר והבתול של עדי. היא חדרה וליקקה כאשר עדי נהנית וגונחת בכל פעם שהלשון של אנה חודרת עמוק יותר לחריץ התחת שלה. לאחר כחמש דקות של ליקוקים כאלה כאשר עדי קרובה מאוד להגיע שוב לאורגזמה חדשה אנה מסובבת אותה ועכשיו היא נותנת טיפול וליקוקים לכוס והדגדגן של עדי. אנה מלקקת את המיצים של עדי ואת הזרע שלה שנשאר בכוס של עדי מהזיון שלהם חצי שעה קודם לכן, תוך כדי ליקוק אנה מתחילה להחדיר אצבע לתחת הרטוב של עדי ומזינת אותה במקביל לליקוקים עם אצבע שלה, מידי פעם היא מוסיפה עוד אצבע כאשר לבסוף היא מצליחה להחדיר ולזין את עדי עם שלוש אצבעות תוך כדי החדרת הלשון שלה לכוס ואז עדי מתפוצצת בגמירה אדירה שוב והפעם בפעם הראשונה בחייה היא משפריצה נוזלים לאנה אשר שמחה ללקק ולשתות אותם..
להמשך הכתבה ...
תגים :סיפורי גולשים , מתנת יום הולדת , פנטזיה | בקטגוריה : סיפורי גולשים

לימור

מאת : הנהלת האתר | נכתב בתאריך : 18-1-2010 | מספר תגובות : ( 2 ) | מספר צפיות : ( 7450 )

לימור


בשבוע שעבר נפגשתי עם לימור, הכרתי אותה באטרף, לאחר כשבועיים של התכתבויות נפגשתי אתה בביתה שבת"א באזור אבן גבירול. לימור גרה בקומת קרקע בדירת 2 חדרים מסודרת ומושקעת של מוזיקאית אינטיליגנטית. כאשר נכנסתי לדירה קצת הופתעתי מהמראה של לימור שהיה שונה ממה שציפיתי לפי התמונות שלה באתר. חשבתי שהיא יותר מלאה עם חזה גדול יותר. לימור נראית נהדר, שחומה, נמוכה ממנה בכמה סנטימטרים, רזה בת כ 40. קיבלה אותי בחלוק לבן החושף די הרבה ומתחת תחתון מיניטורי וחזיה תואמת בצבע לבן, לימור הושיבי אותי בסלון והציעה לי לשתות, ביקשתי תה והיא הכינה לעצמה נס קפה. היא התיישבה צמוד לי ותוך כדי לגימות מהשתייה התחלנו למזמז אחד את השני. הריח שלה היה נהדר והחמאתי לה על ריחה הנעים.
להמשך הכתבה ...
תגים :סיפור גולשים , לימור , אטרף , סקס | בקטגוריה : סיפורי גולשים

מתנת יום הולדת לאישתי – פנטזיה – חלק ראשון

מאת : הנהלת האתר | נכתב בתאריך : 10-1-2010 | מספר תגובות : ( 2 ) | מספר צפיות : ( 8188 )

מתנת יום הולדת לאישתי – פנטזיה – חלק ראשון


השנה החלטתי שאני נותן לאישתי מתנה מיוחדת, אני שולח אותה לעיסוי אצל בחורה פרטית שנותנת עיסוי מקצועי והיא בעלת דיפלומות בעיסוי וקיבלתי עליה המלצות באחד הצ'אטים. הבחורה באמצע שנות השלושים נראית טוב, רזה, גבוהה מעל 180 סמ' חזה גדול ועומד מידה C+ מקבלת בקליניקה פרטית בביתה שבראשל"צ. קבעתי אתה שאשתי תגיע ביום שישי בבוקר ושילמת לה מראש על עיסוי רגיל לשחרור לחצים. סיפרתי לה שאשתי מאוד לחוצה בעבודה והגב כואב לה בזמן האחרון, בנוסף היא לא יודעת לנח וגם מאוד לא אוהבת שנוגעים בה וללכת למסז', כך שחשוב מאוד שהיא תהנה ושלא תגביל בזמן (נתתי לה תשלום כפול ממה שביקשה כדי שתדאג שאשתי תחזור כחדשה). ביום שישי לקחתי את אשתי בבוקר לדירה של אנה, הורדת אותה, אמרתי לה לאיזה דירה לעלות ושהכל שולם ואמרתי שתחזור במונית, אני ידאג לאסוף את הילדים מהגן היום ושלא תמהר היא יכולה גם לקפוץ לקניון, היום זה יום חופש שלה מאתנו. עדי (אשתי) עלתה למעלה את הדלת פתחה אנה לבושה בשרוול לבן, וחולצת טריקו רפויה קטנה במידה ממה שצריך המבליטה את החזה היפיפה שלה, אנה הושיטה יד לחץ את ידה של עדיואמרה " שלום, אני אנה, תיכנסי, אין לך מה לפחד (אנא מעל 180 סמ' ואישתי נמוכה פחות מ 150 סמ' וגם לא אוהבת עיסויים) אנא הובילה את עדי לחדר האחורי שמשמש כקלינקה וחדר השנה שלה, בו הייתה מיטת עיסויים ומיטת שינה זוגית. אנא נתנה לה 2 מגבות,
להמשך הכתבה ...
תגים :סקס , מסאג , קוקסינלית , סיפורי גולשים , | בקטגוריה : סיפורי גולשים
1234