הבלוג של דומינה סקס

AddThis Feed Button

סיפור סקס:ההבטחה

מאת : הנהלת האתר | נכתב בתאריך : 2-11-2011 | מספר תגובות : ( 3 ) | מספר צפיות : ( 7829 )

סיפור סקס:ההבטחה

ילנה היא בחורה רגילה לגמרי. היא רזה ונראית שברירית כזו, חוץ מהחזה. החזה שלה אמיתי בהחלט, ולא מתאים לגופה הצנום. היא התברכה בחזה הגדול ותמיד התגאתה בו. אפשר להגיד אפילו שבזכות החזה שלה היא החליטה לחקור ולהתעניין במין. מאז שהיה צעירה היא קיבלה המון מחמאות והמון מבטים, מכל המינים ובכל הגילאים. אבל לפני כמה חודשים היא עברה ניתוח להקטנה. היא טוענת שזה מאוד לא נוח להסתובב עם כובד כזה.
להמשך הכתבה ...
תגים :סקס , רטובה , שפתיים , דגדגן , אורגזמה , לגמור | בקטגוריה : סיפורי סקס לסביות

לא חשבתי שאהנה עם בחורה

מאת : הנהלת האתר | נכתב בתאריך : 28-9-2011 | מספר תגובות : ( 3 ) | מספר צפיות : ( 7378 )

לא חשבתי שאהנה עם בחורה

לא חשבתי שאהנה עם בחורה :הפעם היחידה שבה היו לי יחסים אינטימיים עם בחורה היתה כשהייתי באוניברסיטה. באותה תקופה למדה איתי בחורה בשם דקלה, שתמיד הסתובבה עם איזה בחורציק צעיר. הם היו נפגשים אחרי הלימודים ויושבים בדשא בחוץ. היתה זו רחבה די גדולה של דשא, עם עצים ושיחים מסביבה. לא היו שם הרבה אנשים, כי רובם היו עסוקים בלימודים במשך היום. הם אף פעם לא התנשקו או משהו כזה, חוץ מאשר נגיעות ידידותיות פה ושם. שמתי לב שהיא מידי פעם היתה בוהה בי, כאילו שהיא רוצה לומר לי משהו, אבל מתביישת.
להמשך הכתבה ...
תגים :ערומה , מלקקת , שדיים , גוף , כוס , חזה | בקטגוריה : סיפורי סקס לסביות

ההתנסות הראשונה שלי עם בחורה

מאת : הנהלת האתר | נכתב בתאריך : 20-7-2011 | מספר תגובות : ( 535 ) | מספר צפיות : ( 31804 )

ההתנסות הראשונה שלי עם בחורה

ההתנסות הראשונה שלי עם בחורה :לפני הרבה שנים, כשהייתי לקראת סיום תואר ראשון באוניברסיטה, נפל עלי מין מצב רוח כזה של לחפש לעצמי הרפתקאות. די השתעממתי מכל הלימודים האלו שעדיין לא הביאו לי תועלת ורק חיפשתי אטרקציות. באחת הלילות הלכתי לסיבוב במעונות, ונכנסתי ללובי של בניין שנחשב איני. ללובי יש דלתות המובילות אל החדרים של הסטודנטים. התיישבתי לי שם והתחלתי לבהות בטלוויזיה. לאחר כמה דקות נפתחה אחת הדלתות. בחורה חמודה יצאה והציגה את עצמה. שמי חן אמרה, והושיטה את ידה כדי ללחוץ את ידי. הושטתי חזרה ואמרתי: שמי מיכל. תוך כדי שלחצנו ידיים, ראיתי איך החזה שלה מתנדנד, אני מקווה שהיא לא שמה לב שבהיתי לה בפטמות. האמת היא שאני לא לסבית, אפילו יש לי חבר, אבל אני לא מסוגלת להתעלם מגוף יפה כשאני רואה אותו.
להמשך הכתבה ...
תגים :מין , תחתונים , להתפשט , חזה , פטמות , לסבית | בקטגוריה : סיפורי סקס לסביות

החברות הלסביות ומכשיר הסקס

מאת : הנהלת האתר | נכתב בתאריך : 6-7-2011 | מספר תגובות : ( 2 ) | מספר צפיות : ( 5021 )

החברות הלסביות ומכשיר הסקס

לסביות ומכשירים בתל אביב : אורלי הלכה מספר צעדים אל דירתה לאחר שירדה מהאוטובוס בסוף יום עבודה ארוך. אם ההליכה שלה נראתה מעט יותר נמרצת מהרגיל אז זה בגלל שהייתה לכך סיבה טובה, אחרי הכל היה זה יום רביעי. יום רביעי, היום הטוב ביותר של השבוע ! היה זה יום הגילוח, היום שבו היא ושותפתה לדירה מגלחות אחת לשניה את הכוס. זה בהחלט ארוטי שאת יושבת על קצה האמבט וחברה שלך מגלחת לך את הכוס ולאחר שהיא מגלחת ומנקה את הכל, היא מוצצת את הכוס שלך עד שאת מגיעה לאורגזמה מטורפת. אורלי, ללא רצון, הצליבה והחזירה את רגליה בזמן שעלתה במעלית לקומה ה-20. אורלי יצאה מהמעלית כשעצרה בקומה שלה ושיחקה מעט עם המפתחות של הדלת לפני שפתחה אותה.
להמשך הכתבה ...
תגים :לסביות , לגמור , ויברטורים , שדיים , סקס , כוס | בקטגוריה : סיפורי סקס לסביות

סיפורי סקס לסביות : מקלחות בחדר כושר

מאת : הנהלת האתר | נכתב בתאריך : 10-1-2011 | מספר תגובות : ( 1 ) | מספר צפיות : ( 8487 )

סיפורי סקס לסביות : מקלחות בחדר כושר

בפעם האחרונה שהיית במכון כושר, עשיתי אימון מאוד אפקטיבי שנמשך שעתיים. אחרי כן הייתי סחוטה לגמרי, כל הגוף שלי הזיע והסריח. בדרך כלל אני לא מתקלחת במכון אלא נוסעת יישר הביתה ומתקלחת שם. אבל הפעם הרגשתי שאסור לי אפילו לצעוד את עשרות המטרים האלה בין השירותים של הבנות לבין היציאה מהמכון, כי אני עלולה לגרום לאנשים סביבי להיגעל ממני. החלטתי להיכנס למקלחת של הבנות ולהתקלח שם. מזל שכל פעם שאני באה למכון, אני מביאה איתי בגדים להחלפה, על כל מקרה שאחליט להתקלח שם. בקיצור, ארגנתי את הבגדים והמגבת ופסעתי מהשירותים אל המקלחת
להמשך הכתבה ...
תגים :סיפורי סקס , סיפורי סקס לסבי , לסביות , סקס | בקטגוריה : סיפורי סקס לסביות

מהסרט יצא רומן סוער

מאת : הנהלת האתר | נכתב בתאריך : 19-4-2009 | מספר תגובות : ( 10 ) | מספר צפיות : ( 14191 )

מהסרט יצא רומן סוער

זהו סיפור אמיתי. השמות לא חשובים כרגע אז צנזרתי אותם. אני רוצה לספר לכם על חוויה שעברתי לפני כחודש.
הייתי בסופרמרקט במרכז קניות גדול. אני גרה לבד בדירה שכורה והלכתי לעשות קניות של אוכל וכל מיני דברים אחרים. לקחתי ירקות וגבינות וכל מיני מאכלים אחרים. אני קונה בדרך כלל את הכל מוכן כי אין לי זמן להכין. אני לומדת בבקרים ועובדת עד השעות המאוחרות של הלילה.
בקיצור, הייתי בסופר והסתובבתי עם העגלה כשפתאום שמעתי קול מאחורי אומר, "לילך...?". זה השם שלי דרך אגב. הסתובבתי וראיתי בחורה שלא ראיתי מעולם. אני לא מכירה אותה וסקרן אותי מאיפה היא יודעת את שמי. "כן...", עניתי. היא הביטה בי במבט כזה כאילו היא מכירה אותי שנים. שאלתי אותה מאיפה אני מכירה אותה והיא אמרה שהיא פעם הייתה אצלי עם חבר שלה שהוא גם ידיד שלי. "אהה הה.... עכשיו אני מזהה. מירב נכון ?", שאלתי. "נכון. מירב. מה אתך ? לא ראינו אותך הרבה זמן ?".
"אני ממש עסוקה לאחרונה. יש לי כל כך הרבה על הראש שאני לא יודעת איך אני יוצאת מזה. תגידי, שינית משהו אצלך ? צבעת את השיער או משהו, כי לא זיהיתי אותך כמעט...?".
היא אמרה שהיא צבעה את השיער ועשתה דיאטה מטורפת. טיילנו עם העגלות ועשינו קניות יחד. דיברנו על הא ודא ושאלתי אותה איפה חבר שלה ולמה הוא לא בא אתה לעשות קניות. היא אמרה שהוא עובד ממש קשה ולא היה זמן.
להמשך הכתבה ...
תגים :שכורה , בחורה , דיאטה , מכונית , סידרתי , תוכנית | בקטגוריה : סיפורי סקס לסביות

חלום רטוב ברכבת

מאת : הנהלת האתר | נכתב בתאריך : 12-4-2009 | מספר תגובות : ( 4 ) | מספר צפיות : ( 9432 )

חלום רטוב ברכבת

הייתי בבית, התארגנתי לנסיעה. הייתי צריכה לתפוס רכבת לכיוון דרום. הבטחתי לחברה שלי שאני יבוא אליה לסוף השבוע לפני שהיא נוסעת לטיול במזרח. ארגנתי תיק ושמתי בו את כל הדברים הנחוצים. בנוסף שמתי בפנים ויברטור שקניתי לה במתנה. היא תמיד אמרה שהיא רוצה לנסות את כל "הצעצועים האלה", כך היא הייתה קוראת לזה, אז החלטתי לקנות לה "צעצוע אחד". נכנסתי להתקלח וקרצפתי כל מקום וחלק בגוף. הייתי נקייה ויצאתי כדי להתלבש. שמתי עליי חולצת טי בהירה ללא חזייה מתחת, חצאית קצרצרה, ונעלי עקב גבוהות. אספתי את השיער הבלונדיני שלי ולקחתי את משקפי השמש הכהות והגדולות שלי. אומרים שיש לי משקפיים של סטלנית, גדולות כאלה כמו של זבוב.
יצאתי לכיוון התחנה וכשהגעתי, עברתי את הבדיקה של השומר בכניסה, קניתי כרטיס והתיישבתי על ספסל. היה זה יום חם בחודש אוגוסט. ישבתי בשמש כי לא היה שום מקום מוצל. הרגשתי את הגוף שלי בוער בחום ורציתי לשתות משהו. הלכתי למכונת השתייה הקרה, הכנסתי מטבעות ולחצתי על הכפתור כדי לקנות קולה. המכונה לא עבדה ובלעה לי את הכסף. כמעט השתגעתי. התיק כבד, החום מתיש והמכונה בנוסף לא עובדת. הלכתי בחזרה לספסל והדלקתי סיגריה. אחרי בערך חצי שעה, הרכבת הגיעה. הרעש שהרכבת עשתה כשעצרה, הרסה לי את האוזניים. הדלתות נפתחו והרגשתי משב של רוח קרירה ממוזגת מתוך הקרון. נכנסתי פנימה בחיוך רחב והתיישבתי באחד המושבים. הרכבת הייתה די מלאה אבל ככל שעברו התחנות, כך גם הרכבת התרוקנה.
להמשך הכתבה ...
תגים :מתנה , ויברטור , בוער , השתגעתי , סקרן , הרגשתי | בקטגוריה : סיפורי סקס לסביות

ארוחת ערב חגיגית

מאת : הנהלת האתר | נכתב בתאריך : 29-3-2009 | מספר תגובות : ( 4 ) | מספר צפיות : ( 8610 )

ארוחת ערב חגיגית

חבר שלי הזמין אותי לארוחת ערב עם משפחתו. בהתחלה לא כל כך רציתי כי התביישתי. אנחנו יחד בסך הכל שבוע וחצי וזה היה נראה לי קצת מוקדם מדי.
הכרנו בצבא והיינו ידידים טובים. לא חשבתי שיצא מזה קשר אבל הוא ממש חמוד והיינו מבלים ביחד בצבא הרבה. הוא היה מפקד מחלקה ואני הייתי הפקידה. מהרגע שראיתי אותו בבסיס בפעם הראשונה ידעתי שאותו אני רוצה. לו לא היה זמן בשביל קשר באותה תקופה אז היינו רק ידידים. אחרי שהשתחררנו מהצבא ויצאנו לאזרחות הקשר התהדק ונהיינו קרובים יותר. עברו חמישה חודשים ורק לפני בערך שבוע וחצי התחלנו לצאת יחד בתור זוג. היינו שוכבים עוד לפני זה והסקס אתו מדהים. הוא יודע לרדת לי ולגעת במקומות הכי אינטימיים כמו שאף אחד אחר לא יודע.
בכל אופן, לא רציתי כל כך ללכת לארוחת הערב הזאת אבל הוא שכנע אותי ולבסוף הסכמתי. הייתי בבית לחוצה ולא ידעתי מה ללבוש. זאת הפגישה הראשונה שלי עם המשפחה שלו ורציתי לעשות רושם טוב. השעה הייתה 19:00 ואבי, חבר שלי, אמור להגיע בכל רגע. הפעמון בדלת צלצל ואני עדיין לא מוכנה. פתחתי לו את הדלת עם מגבת והוא נכנס פנימה.
"את עוד לא מוכנה ?", כבר מאוחר. "אני לא יודעת מה ללבוש ממי. אולי תעזור לי...?", ביקשתי. "אל תדאגי. תלבשי מה שאת רוצה. הם לא ישפטו אותך. הם לא כאלה", אמר בקול מרגיע. "טוב אז אני כבר יהיה מוכנה. תן לי כמה דקות", אמרתי והתחלתי להתארגן בזריזות.
להמשך הכתבה ...
תגים :אינטימיים , התארגנות , דומינה , ליטפה , התכופפה | בקטגוריה : סיפורי סקס לסביות

מסיבת הבריכה

מאת : הנהלת האתר | נכתב בתאריך : 22-3-2009 | מספר תגובות : ( 1 ) | מספר צפיות : ( 6927 )

מסיבת הבריכה

שלום, קוראים לי נירה ואני אהיה בת 21 בעוד חודש. רציתי לספר לכם על אחד הלילות הטובים ביותר בחיי. זה קרה לפני שבוע ביום ההולדת של אחד מחבריי ותמונות מאותו ערב עדיין מהדהדים בראשי. חברי מני רצה לחגוג את יום ההולדת שלו מאחורי ביתו בבריכה שבחצר. הביתי שלו לא ענק אבל הוא מספיק גדול בשביל שיהיה לכולנו מקום סביב הבריכה, מקום לברביקיו ואפילו למזרונים ואוהלים כדי שנוכל לנוח מדי פעם. בגלל שהמקום לא היה ממש גדול אז הוא החליט להזמין רק את החברים הקרובים ביותר.
הרבה הכנות היינו צריכים לעשות שביניהם מיקום הברביקיו, הקמת האוהלים, הכנת מקום לכל הבירות והקרח וגם בקבוקי יין שבמקרר. הלכתי אל מני הביתה מוקדם יותר באותו יום כדי לעזור לו להקים ולהכין את כל הדברים.
"יום הולדת שמח מני !", אמרתי לו כשנכנסתי לחצר האחורית. הייתי חברה ממש קרובה אליו וידעתי את הדרך לחצר האחורית שלו. "תודה, נירה", הוא ענה כשהרים והפך את שקית הקרח שהייתה בידו כששפך את הקרח לתוך דלי גדול. "השארתי את המתנה שלך בחדר לאחר כך, טוב ?", שאלתי. "כן, זה בסדר, תודה !", הוא ענה והביט בי למעלה כשסיים בדיוק לשפוך את כל הקרח. "אז מתי אנשים יגיעו ?", שאלתי כשהוא בדיוק לקח כמה בירות כדי לשים אותן בתוך הקרח. "אמרתי לאנשים לבוא בסביבות השעה 7",הוא ענה.
"זה טוב, כך יהיה לנו מספיק זמן להכין את הכל. אתה יודע מי יגיע ?", שאלתי כדי לברר מה הולך להיות. "את הולכת להיות ממש שמחה", אמר עם חיוך מרוח על פניו. "למה ?", שאלתי.
"את זוכרת את הבחורה הזו, גילי, שניסיתי להתחיל אתה ? אז היא באה הערב !", אמר בהתרגשות. "אני שמחה ממש כמו שאתה שמח. ניסית להיות אתה כבר הרבה זמן. אבל למה זה יעשה אותי שמחה ?", שאלתי בבלבול.
להמשך הכתבה ...
תגים :לחגוג , הבריכה , הדברים , לחצר , חיוך , במסיבה | בקטגוריה : סיפורי סקס לסביות

בדרך לחברים ותיקים

מאת : הנהלת האתר | נכתב בתאריך : 4-3-2009 | מספר תגובות : ( 2 ) | מספר צפיות : ( 5441 )

בדרך לחברים ותיקים

"את מוכנה לצאת לדרך ?", שאלתי. "כן, רק תני לי לקחת כמה דברים ואני יפגוש אותך כבר באוטו". לקחתי את התיקים שלי והלכתי לכיוון האוטו. סוף שבוע הזה הולך להיות פיצוץ. נסענו כדי להיפגש עם כמה חברים בבית הספר התיכון שבו למדנו. לא מצאנו זמן להיפגש מאז ועד עכשיו. עברו כבר כמעט שנתיים. התחלתי לתהות אם הם השתנו עם הזמן. גם תהיתי איך הם יגיבו כשיגלו שאני וסיגל יותר מסתם חברות. לא ידעתי מעולם איך מישהו מהם יגיב כשהם יגלו שאנחנו יחד, שתי נשים אוחזות ידיים, בטוח מאוהבות. למי אכפת, אנחנו מאושרות וזה כל מה שחשוב לי.
סיגל מיהרה לצאת החוצה מהבית, מנסה להסתדר עם 4 תיקים. "אלוהים, מותק, למה ארזת כל כך הרבה דברים, אנחנו יוצאות רק לסוף שבוע". "את לא יודעת מה הולך לקרות ותמיד טוב להיות מוכנים". היא גם שמה כריות ושמיכה במושב האחורי קודם לכן באותו בוקר. היא הייתה ממש התגלמות ילד צופים, דחפה את התיקים לתוך הרכב והתפללה שתצליח לסגור. יצאנו לדרך...
אחרי כמה שעות של החלפת תחנות רדיו והעלאת זיכרונות מהימים הטובים, האוטו האט והחל לעצור כאילו איבד את כל הכוח. היא מיד פנה לצד הדרך ועצרה את הרכב. זה היה חייב לקרות דווקא עכשיו ? בדיוק התחיל להחשיך. היינו במרחק של 250 ק"מ ממארק וטינה, באמצע שום מקום. לא הבנתי כלום במכוניות וגם לא סיגל. היא לקחה את הטלפון הסלולארי והזיזה מעט את הראש. "הסוללה ריקה מותק". ישבנו שם כחמש דקות בשקט עד שסיגל הזיזה את ראשה והביטה בי. "טוב, לפחות ננסה להפיק את המקסימום מתוך זה". הגיחוך שלה היה שובבי. היא תכננה משהו.
להמשך הכתבה ...
תגים :להיפגש , חברות , מאושרות , האוטו , חייב , ננסה | בקטגוריה : סיפורי סקס לסביות
1234